Rentgen Planmeca_1 Rentgen Planmeca_2
Rentgen Planmeca Intra i Planmeca Proline

Planmeca Intra

Aparat rentgenowski Planmeca Intra o zwiększonej wartości diagnostycznej do wszystkich wewnątrzustnych technik radiografii, tworzący niezwykle czytelne obrazy o wyjątkowej ostrości, z maksymalną ilością szczegółów. Bezpieczny, nowoczesny i ergonomiczny gwarantujący stabilność parametrów ekspozycji oraz eliminujący promieniowanie miękkie, szkodliwe dla pacjenta.

Planmeca Proline

Seria aparatów Planmeca Proline od chwili ich wprowadzenia na rynek ustanawia normy dla wysokiej jakości, praktyczności i łatwości użytkowania rentgenowskich aparatów panoramicznych w stomatologii. Nowatorskie techniczne rozwiązania, łatwe pozycjonowanie pacjenta i wyjątkowo zrozumiała technika radiografii powoduje, że aparaty serii Proline są niezmiennie od wielu lat popularne wśród  profesjonalistów stomatologicznych.

Nawet najlepszy sprzęt bez odpowiedniego personelu jest nic nie wart. Dlatego nasz personel posiada wszystkie niezbędne uprawnienia i kursy potrzebne do wykonywania zdjęć rentgenowskich.

Nasza Pracownia działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Małopolskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.W związku z tym w naszej pracowni jest wdrożony System Zapewnienia Jakości.