Nowy Regulamin

NOWY REGULAMIN NA CZAS PANDEMII COVID19

 

Szanowani Państwo.

Z uwagi na pandemię koronawirusa COVID19 Gabinet Stomatologiczny CENTERDENT w Olkuszu wprowadza tymczasowe zmiany w regulaminie przyjmowania pacjentów, celem ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa oraz ochrony pacjentów jak i pracowników gabinetu. Proszę o zapoznanie się z poniższymi procedurami.

 

Procedura umawiania wizyty:

 1. Pacjent wyrażający chęć stawienia się na wizytę w gabinecie stomatologicznym zobowiązany jest do SKONTAKTOWANIA SIĘ z rejestracją pod numer 32 643 25 30.  Zostanie zapytany o cel wizyty oraz przeprowadzony z nim krótki wywiad epidemiologiczny.
 2. Podczas rozmowy nastąpi przeprowadzony wywiad. Tylko pacjenci, którzy zakwalifikują się do wizyty pilnej, będą mogli ustalić termin wizyty.
 3. Po rozmowie należy wypełnić ankietę (dostępna w zakładce Strefa Pacjenta), a następnie przesłać ją na adres mailowy: rejestracja@centerdent.pl lub zrobić zdjęcie i przesłać na nr telefonu: 792-464-660
 4. Uprzejmie prosimy, aby załatwić potrzeby fizjologiczne wcześniej. Przed wizytą stomatologiczną konieczne jest też dokładne wymycie zębów szczotką i pastą przez 2 minuty. Toaleta dla pacjentów jest dostępna tylko w wyjątkowych przypadkach.
 5. Ze względu na ilość zaangażowanych środków w wizytę wynikających z zaleceń PTS oraz MZ, na każdego pacjenta jest rezerwowana jedna godzina pracy gabinetu, dlatego też prosimy o nieodwoływanie wcześniej ustalonej wizyty.

Procedura przeprowadzenia zabiegu:

 1. Pacjent zobowiązany jest stawić się przed budynkiem gabinetu na 5 minut przed wyznaczonym terminem wizyty i poinformować nas o tym telefonicznie. Prosimy oczekiwać na zaproszenie do gabinetu. Drzwi budynku pozostają zamknięte. Personel otwiera i wprowadza do gabinetu pacjentów pojedynczo. Poczekalnia jest nieczynna. WCHODZI TYLKO JEDEN PACJENT.
 2. Pacjent przychodzi we własnej maseczce twarzowej.
 3. W miarę możliwości prosimy pozostawić odzież wierzchnią i zbędny bagaż w samochodzie.
 4. Po wejściu do budynku pacjent zostanie poproszony o zdezynfekowanie dłoni.
 5. Wszelkie ruchy pacjenta po poczekalni i gabinecie powinny być ograniczone do niezbędnego minimum oraz połączone z ograniczonym dotykaniem powierzchni mebli, urządzeń oraz ścian.
 6. Przejście do gabinetu odbywać się będzie w towarzystwie personelu. Pacjent nie może samodzielnie otwierać drzwi gabinetu, ani dotykać przedmiotów.
 7. Podczas wizyty pacjent musi bezwzględnie stosować się do zaleceń personelu.
 8. Płatności dokonywane mogą być jedynie przy pomocy karty kredytowej, lub odliczonej wcześniej gotówki.
 9. Dodatkowo w tym trudnym czasie będziemy unikać powitań i pożegnań poprzez uścisk ręki. Będziemy również starać się w sytuacjach, kiedy tylko jest to możliwe, zachowywać dystans minimum 1-2 m między sobą.

Środki ochronne oraz procedury postępowań stosowane w naszym gabinecie zostały wprowadzone na podstawie wytycznych opracowanych przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne oraz Ministerstwa Zdrowia.

 

Z wyrazami szacunku:
Dr n.med Dorota Supernak-Bobko
CENTERDENT 32-300 Olkusz Ul. K. K. Wielkiego 14
Tel. 326432530 Tel.kom. 792 464 660
mail: rejestracja@centerdent.pl

Wpisy z FACEBOOKa